Istanbul Yorkshire Canary Club

İSTANBUL YORKSHIRE IRKI KANARYA SEVENLER VE YETİŞTİRENLER KULÜBÜ DERNEĞİ

Dernek Hakkında

Değerli Üyelerimiz,

2010 yılında kurduğumuz İstanbul Yorkshire Derneği Kulübü,  Yorkshire kanarya ırkını sevdirmek, yetiştiriciliğini yaygınlaştırıp teşvik etmek, yetiştirilen Yorkshire kanaryalarının dünya standartlarına ulaşmasını sağlamak, bu ortak amaç etrafında birleşen kişileri gerek yurt içi gerekse yurt dışında yapılacak müsabaka ya da seminerlerde buluşturmak, tanıştırmak, kaynaştırmak, bilgi ve becerilerini paylaşmak ve geliştirmek amacı ile kurulmuştur.

Yorkshire kanaryasına gönül vermiş tüm arkadaşlarımızı Yorkshire kanaryası hakkında bilenen ve bilinmesi gereken tüm bilgilerle beraber aynı çatı altında çok daha kaliteli yarışmalar yapabilmektir. Düzenlenecek yarışmalarımız her zaman tatlı heyecan ve rekabet içinde olmasını sağlamaktır. Bizleri bir araya getiren bu sosyal platformun Yorkshire kanaryasına olan sevgisi olduğu, yarışma heyecanı da aynı şekilde tatlı rekabetler, etik değerlere sahip çıkarak ve bunun sadece bir yarışma olduğunu  unutmadan geçmelidir. Eğer bir araya getiren değerlerimizi yok edersek bu değerin oluşturduğu sosyal platformların da yok olacağını asla unutulmamalıdır.

O yüzden daima değerlerimize saygı ve sevgiyle sahip çıkalım onu yaşatalım. Bütün bu anlayışla kurduğumuz bu derneğimiz öncelikle Yorkshire kanarya camiasına tekrar hayırlı uğurlu olmasını ve de elden ele geçecek bu bayrağın her daim uzun soluklu olmasını dileriz. Bu güzel hobilerimizi asla heyecanlarımızı yitirmeden ömrümüz ve sağlığımız izin verdiği sürece yapalım. Yeni gençler aramıza katalım ve bu sevgiyi nesiller boyu taşıyalım.

İSTANBUL YORKSHIRE KANARYA KULÜBÜ tüm kanarya üreticilerine ve yetiştiricilerini saygı ve sevgilerini sunar.

İYCC  Yönetimi

© 2010 - 2021 IYCC Tüm Hakları Saklıdır...
Ilke Media web tasarım ve internet hizmetleri
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.Detay... Kabul Et